CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Od momentu zamówienia czekamy 7 dni na wpłatę. Po upływie tego czasu, staramy się skontaktować z klientem i jeśli nam się to nie uda, jesteśmy zmuszeni anulować zamówienie.
Jeśli wybierzesz w formularzu zamówienia przesyłkę kurierską pobraniową, Twój zakup zostanie do Ciebie wysłany niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

W zależności od wybranego sposobu sposobu dostawy 1 lub 2 dni robocze.

Wszystkie widoczne produkty posiadamy na magazynie.

Dostępne metody płatności:

  • PayPal
  • mTransfer
  • DotPay
  • Przedpłata na konto
  • Za pobraniem

Tak, zawsze istnieje możliwość zwrotu. Klienci mają prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania produktu. Nie masz obowiązku podawać nam powodu zwrotu, jednak bardzo docenimy Twoje uwagi i komentarze. Zależy nam na ciągłym doskonaleniu naszych usług i będziemy bardzo wdzięczni jeśli nam w tym pomożesz. Więcej o zwrotach i wymianach znajdziesz w naszym regulaminie.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, które podajesz na naszej stronie. Jesteśmy prawnie zobowiązani do wykorzystywania i przechowywania danych klientów w odpowiedni sposób. Twoje dane są wykorzystywane przez nas jedynie do realizacji zamówień oraz (pod warunkiem, że wyrazisz na to zgodę), do informowania Cię o nowościach i zmianach w naszej ofercie.

PRZECZYTAJ PRZED KONTAKTEM

Jeśli z jakiegoś powodu, kurier nie mógł dostarczyć przesyłki, dokona on jeszcze dwóch prób w najbliższych dniach roboczych. Do każdej z przesyłek dołączamy numer telefonu klienta, aby umożliwić kurierowi ustalenie szczegółów dostawy w takich przypadkach.

Gdy tylko otrzymamy zwrot zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

W zależności od produktu okres gwarancji wynosi od 2 do 10 lat.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie produktu.

 

Tak, jeżeli nie nosi on śladów użytkowania bez problemu wymienimy go na inny.

W celu anulowania zamówienia prosimy o telefon. Zamówienie możemy anulować zazwyczaj do godziny 11.

 

Tak, przedmioty do 20 kg wysyłamy zbiorczo.

Wagi znajdują się na karcie produktu.