Dostawa 

Płatność/Dostawa Pocztex Kurier48 Pocztex Kurier24 Odbiór w punkcie – E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
Szybki przelew DotPay 12 zł 16 zł 12 zł
Przelew tradycyjny 12 zł 16 zł 12 zł
Pobranie 16 zł 20 zł

 

 

 Płatności

 

  •  Szybkie płatności elektroniczne PayPal

 

 

Najszybsza forma płatności, dzięki której zamówienie może być zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie. Przy wyborze tej formy wymagana jest akceptacja regulaminu płatności PayPal poprzez zaznaczenie odpowiedniego miejsca krzyżykiem przez złożeniem zamówienia. Realizacja nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty w systemie, co zwyczajowo trwa kilka minut.

 

  • Przelew tradycyjny              

 

 

Przy tej formie płatności na podany adres email przesłane zostanie podsumowanie zamówienia z podanym numerem konta, na który należy przelać kwotę równą wartości zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia o czym poinformujemy w wiadomości. Zamówienia przy wyborze tej formy płatności realizowane są z trochę dłuższym czasem oczekiwania, w zależności od czasu potrzebnego na dokonanie transakcji bankowej.

Konto bankowe:

Piweta Piotr Borkowski
05 1140 2004 0000 3902 7711 5058
Prosimy pamiętać aby w tytule umieścić numer zamówienia.

 

  • Płatność za pobraniem

 

Za zamówiony asortyment można zapłacić również przy odbiorze. Prosimy o upewnienie się czy podane w formularzu zamówienia dane są prawidłowe, a w szczególności numer telefonu. W przypadku rozliczeń gotówkowych sugerujemy przygotowanie dokładnej bądź zbliżonej należności.