PIELLO - FUNKCJONALNIE I STYLOWO DLA CIEBIE

Nasz sukces to Twoje zadowolenie

Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości armatury, która udoskonali ich codzienne życie.

Kilka słów abyśmy się poznali

Piello to polska marka powstała z zamiłowania do tworzenia pięknych rzeczy codziennego użytku. Wierzymy, że każda nawet najmniejsza rzecz w naszym otoczeniu może być wykonana z pasją i tworzyć przyjemny obraz otaczającego nas świata.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, ciągłe słuchanie klientów i doskonalenie produktów pozwoliło nam wypracować ofertę baterii łazienkowych oraz kuchennych, które sami z przyjemnością codziennie używamy w zaciszu domowym.

Jakość jest dla nas priorytetem. Współpraca z renomowanymi instytutami badawczymi i liczne testy, którym zostały poddane produkty firmy Piello potwierdzają ich niezawodność.

80000 ZADOWOLONYCH? KLIENTÓW
80 PRODUKTÓW
5 LAT NA RYNKU
7 KRAJÓW
220000 WYSŁANYCH MAILI
1 CEL

Liczby mówią same za siebie

Jesteśmy firmą łącząca doświadczenie w handlu na rynku międzynarodowym z wiedzą i skutecznością w prowadzeniu projektów biznesowych z różnych dziedzin. Setki wprowadzonych produktów na rynek, wykreowanie silnych brandów, nawiązanie stałej współpracy z rzetelnymi kontrahentami na całym świecie, a także dopracowanie procesu logistycznego sprawia, że Piweta notuje co roku ciągły i stabilny wzrost, pozwalający na wyznaczanie coraz to nowszych i realnych celów biznesowych.

NASZE PRODUKTY

TO COŚ WIĘCEJ NIŻ URZĄDZENIA DOSTARCZAJĄCE WODĘ